
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 14 mm |
| Width | 14 mm |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 100 |
| Height | 1.4 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 178.57 MHz |
| Memory Type | EEPROM |
| Number of I/Os | 64 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Turn-On Delay Time | 7.5 ns |
| Operating Supply Current | 12 mA |
| Propagation Delay | 7.5 ns |
| Max Frequency | 400 MHz |
| Number of Macrocells | 64 |
| Number of Logic Elements/Cells | 36 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 4 |
| Max Operating Frequency | 400 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 842
Distributors
pcbx
Unit Price$5.78780
Ext.Price$5.78780
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.78780 | $5.78780 |
| 10 | $5.38250 | $53.82500 |
| 25 | $5.00556 | $125.13900 |
| 50 | $4.83046 | $241.52300 |
| 100 | $4.66149 | $466.14900 |
| 300 | $4.65883 | $1397.64900 |
| 500 | $4.65618 | $2328.09000 |
| 1000 | $4.65360 | $4653.60000 |
